איכות ושירות

החברה מחזיקה קבוצה של 12 עובדים מאומנים היטב, ומוסמכים היטב לעשות את העבודה שלהם ...

את האמת, ההתחלה שלי הייתה מאוד קשה, במיוחד בגלל שיש לי סדנת עבודה ואין לי שקל אחד, היה לי רק מכונות העבודה, והדבר המצחיק היא שהייתי מוכר וקונה בכל הכסף חומרי גלם, הייתי מייצר ומוכר אבל כל הכסף שימשתי לטובת סדנת העבודה.

אספר בפניכם סיפור מצחיק המראה את איכות העבודה שלנו

יש סיפור מצחיק שקרה לי: נהגתי למכור לסוחר יהודי כמות טובה ופתאום הפסיק לקנות, בהתחלה הייתי מאוד עצוב אהל הייתי בטוח שזה מה שכתה לי אלוהים, ואחרי 3 חודשים חזר האיש לקנות מהמוצרים שלי, ואמר לי: המוצרים שלך יש בהם ברכה, הוא היה קונה ממפעל אחר ולא מוכר אף מוצר ממה שקנה

מבחינת השירות: אני מחשיב את עצמי כאדם נועז בכל הצעדים שבצעת, אך במקביל יש החלטה שהייתה מאוד נועזת כאשר הכרתי חוזה עם חברת "שופרסל" שמכילה 50 סניף בכל רחבי הארץ, על מנת לספק לה שיווק לכל המוצרים שאני מפיק.

את האמת, פחדתי כאשר נכנסתי למחסנים הענקים ולא יכולתי להאמין שאני אספק להם את המוצרים שאני מכיל, אך תמיד נגיד ברוך השם הייתי מסוגל לספק להם את כל מה שהיו צריכים.

ההחלטה השנייה הייתה על נושא הייבוא, זה ידוע כי התשלום הוא במזומן בלבד, והידע שלי היה מוגבל בסוגיות של עסקות יבוא, נסעתי בעצמי למדינת סין, ושם הכרתי את השווקים ולקחתי הרבה הצעות והחלטתי אחרי שבוע מאז לקחת סיכון ולהתחיל לקנות המוצרים שלהם. והייתה עסקת הייבוא הראשונה המוצלחת בדרך הזו.

איך מצליחים: יש לציין כאן שהנאמנות היא חשובה ביותר להצלחה ובנוסף בכל צעד נחשבת למבורכת, לא הייתי חולם להגיע למה שהגעתי אליו בחסד אלוהים, האמינות שלי בעבודה, באופן ספציפי שאני לא מבדיל בין הלקוחות וגם הניהול הטוב וההתמודדות הטובה עם הסגל  תורם  בהתפתחות העבודה והייצור. והצעתי למעסיקים שיתברכו באלוהים לפני הכל ולהיות אמינים בעבודתם. ולהתמודד באופן טוב עם העובדים.